loading
Naša adresa Kajakárska 1, 92101 Piešťany

Vyjadrenia našich klientov

„Transplantáciu vlasov vo Foliclinic som absolvoval v roku 2013. Keďže s výsledkom som bol spokojný, ďalšiu transplantáciu som sa rozhodol absolvovať v roku 2020.

Oba zákroky prebehli v príjemnom prostredí s príjemnými ľuďmi, takže ako klient som vôbec nemal pocit, že podstupujem lekársky zákrok. Po umŕtvovacích injekciách mi navyše celý zákrok pripadal skôr ako masáž hlavy, ktorá ma uspávala, keďže žiadnu bolesť som necítil. Napokon som si aj zdriemol (áno asi nie som úplne štandardný klient). Oba zákroky boli pomerne rozsiahle a časovo náročné, ale keďže som väčšinu prespal, pocitovo som si túto časovú náročnosť vôbec neuvedomil.

Tento príspevok píšem 9 mesiacov po absolvovaní druhej transplantácie a môžem konštatovať, že som opäť spokojný. Výsledok presne zodpovedá mojim očakávaniam.

Ako klient si však musíte uvedomiť, že transplantáciou nie je možné dosiahnuť  pôvodnú hustotu vlasov a tomu musíte svoje očakávania prispôsobiť. Keď však novému vlasovému porastu následne dopomôžete aj drobnými kozmetickými fintami (napríklad keratínový prášok), výsledný efekt je vskutku vynikajúci.

Na klinike vám vo všetkom poradia.”

Jozef, Nitra

„Po 30-tke som začal pomaly strácať vlasy na temene hlavy. Nábeh na plešatosť mám po otcovi. Pretože som sa nechcel zmieriť s tým, že budem mať na hlave „koleno“ a nad čelom vysoké kúty v tak mladom veku, snažil som sa proti tomu bojovať. Užívanie rôznych šampónov či prípravkov nemalo žiaden účinok na opätovný nárast vlasov. Preto som sa rozhodol pre transplantáciu vlasov. Vybral som si kliniku Folliclinic v Piešťanoch, pretože ma zaujali ich mnohoročné skúsenosti s metódou FUE.

Profesionálny a zároveň ľudský prístup pána doktora a pani doktorky mi potvrdil, že som si zvolil dobre. Zákrok bol o to náročnejší, pretože mám na hlave jemnejšiu (tenšiu) pokožku a moje vlasy sú veľmi tenké. Aby sme docielili dobrú hustotu transplantovaných vlasov, bolo potrebné absolvovať postupne až 4 transplantácie. Daná námaha však stála za to, pretože teraz mám opäť pekné, husté vlasy a po plešatosti niet ani stopy.

Ďakujem pánovi doktorovi i jeho manželke za to, že vďaka nim môžem mať opäť vlasy na celej hlave a cítiť sa viac sebaistejšie.“

Marián, 39 rokov, Trenčín

Login Account

Already a Medilab Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.